Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Xerox® AltaLink® i VersaLink® stały się faworytami zimowego sezonu nagród 2018, zgarniając więcej trofeów od BLI niż zdołał zebrać którykolwiek z innych producentów.

 

„Nagroda za najlepszą linię monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych roku w rankingu BLI 2018” i „Wzorowy ekosystem aplikacji dla urządzeń wielofunkcyjnych”

Do naszych zdobyczy w tym roku dodajemy nagrody „Najlepsza linia monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych roku w rankingu BLI 2018” i „Wzorowy ekosystem aplikacji dla urządzeń wielofunkcyjnych” za Galerię aplikacji Xerox, a także 13 nagród „Winter Pick” za urządzenia z rodzin AltaLink i VersaLink, które okazały się najlepszymi drukarkami, kopiarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi w swoich kategoriach.

 

Urządzenia Xerox wyróżnione nagrodą „BLI Winter 2018 Pick”

Wyjątkowe kopiarki wielofunkcyjne

Nasze urządzenia AltaLink i VersaLink zdobyły prestiżowe nagrody w swojej kategorii w uznaniu za wyjątkową funkcjonalność i niezawodność dla grup roboczych o dowolnej wielkości. Xerox ma w ofercie urządzenia wielofunkcyjne idealnie dopasowane do każdego typu działalności, od małych zespołów do rozbudowanych grup roboczych. — Nagrodzone urządzenia Xerox wykraczają możliwościami daleko poza rutynowe potrzeby typowego biura — mówi George Mikolay, zastępca dyrektora ds. kopiarek i produkcji w Keypoint Intelligence—Buyers Lab. — Urządzenia są niezwykle przyjazne dla użytkownika dzięki interfejsowi w stylu tabletu z możliwością przesuwania treści ekranu palcem. Trzeba też wspomnieć o dostępie do aplikacji ConnectKey® z galerii aplikacji Xerox: pozwalają one przyspieszyć i uprościć rutynowe czynności. A wyjątkowa niezawodność, łatwość wymiany materiałów eksploatacyjnych i sprawność serwisu pozwalają praktycznie wyeliminować przedłużone przestoje

.

 

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox® VersaLink® C7020

Wyjątkowa kolorowa kopiarka wielofunkcyjna 20 ppm


Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox® VersaLink® C7025

Wyjątkowa kolorowa kopiarka wielofunkcyjna 25 ppm


Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox® AltaLink® C8045

Wyjątkowa kolorowa kopiarka wielofunkcyjna 45 ppm


Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox® AltaLink® C8055

Wyjątkowa kolorowa kopiarka wielofunkcyjna 55 ppm


Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox® AltaLink® C8070

Wyjątkowa kolorowa kopiarka wielofunkcyjna 45 ppm


Urządzenie wielofunkcyjne Xerox® VersaLink® B7025

Wyjątkowa kopiarka wielofunkcyjna 25 ppm


Urządzenie wielofunkcyjne Xerox® VersaLink® B7035

Wyjątkowa kopiarka wielofunkcyjna 35 ppm

 

 

Wyjątkowe kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Cztery produkty z rodziny VersaLink otrzymały wyróżnienia za intuicyjność obsługi i za integrację z użytecznymi aplikacjami. Jak mówi Tony Maceri, starszy tester w Keypoint Intelligence—Buyers Lab, modele VersaLink „są niezwykle łatwe w użyciu dzięki obsłudze przez ekran dotykowy podobny do smartfona oraz dzięki użyciu technologii ConnectKey®, która pozwala użytkownikom pobierać aplikacje do usprawniania procesów i poszerzania funkcjonalności”.

 

Kolorowa drukarka Xerox® VersaLink® C500

Outstanding Color Printer for Mid-Size Workgroups (Kolorowa drukarka dla średnich grup roboczych)


Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox® VersaLink® C505

Wyjątkowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dla średnich grup roboczych


Kolorowa drukarka Xerox® VersaLink® C600

Wyjątkowa drukarka kolorowa dla dużych grup roboczych


Kolorowa drukarka Xerox® VersaLink® C7000

Wyjątkowa kolorowa drukarka A3 dla średnich grup roboczych

 

 

Wyjątkowe monochromatyczne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

W tym roku otrzymaliśmy nagrodę „Najlepsza linia monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych roku w rankingu BLI 2018”. Nasze produkty VersaLink zdobyły nagrody za wyjątkową wydajność i funkcjonalność, przekładające się na oszczędność czasu dla dużych grup roboczych. — Nagrodzone modele charakteryzuje wysoka funkcjonalność, szybkość, niezawodność i łatwość obsługi, za którą odpowiada intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym, jak i dobrze zaprojektowany sterownik drukarki. A ponieważ użytkownik ma dostęp do aplikacji ConnectKey® wprost z panelu, każdy z łatwością zauważy wzrost wydajności i oszczędność czasu nawet w skali dnia”.

 

Seria Xerox® VersaLink® B600

Wyjątkowa drukarka dla dużych grup roboczych


Seria Xerox® VersaLink® B605

Wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne dla dużych grup roboczych

 

Kontakt

Zobacz, jak nasze drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z technologią Xerox® ConnectKey® sprawdzą się w Twojej firmie.