Zapisz się na newsletter!

Podaj swój adres e-mail:

Usługi zarządzania drukiem Xerox

Usługi zarządzania drukiem (MPS) pozwalają osiągnąć całkiem nowy poziom efektywności w drukowaniu.

MPS to nie tylko drukarki. Zasięg MPS obejmuje wszystko, co dotyczy drukarek, wydruków, materiałów eksploatacyjnych i serwisowania, sposobu korzystania z dokumentów oraz powiązanych z tą dziedziną osób i procesów. Poprzez MPS można poznać przebieg i koszty procesów obiegu dokumentów, a także zyskać nad nimi kontrolę. Ostateczny efekt to oszczędności, automatyzacja, wyższa produktywność procesów i bezpieczeństwo dokumentów oraz ograniczenie wpływu na środowisko. Słowem: całkiem nowy poziom efektywności w drukowaniu.

Jak działa MPS

Do usprawnienia procesów drukowania stosujemy wypróbowane podejście w trzech etapach:

1. Ocena i optymalizacja

W pierwszym etapie nasi eksperci dokładnie szacują bieżący poziom wydatków klienta przy użyciu specjalnie dobranych narzędzi i procesów. Projektujemy rozwiązanie, które pozwoli zmniejszyć koszty i zrealizować wyznaczone cele proekologiczne. Dokładnie prześwietlimy środowisko biurowe i operacyjne klienta i zaprezentujemy kompleksowy pogląd na jego potrzeby w zakresie obiegu dokumentów. Nasze wypróbowane technologie zapewnią orientację niezbędną do podjęcia działań.

2. Bezpieczeństwo i integracja

Po zoptymalizowaniu procesów drukowania sprawdzamy, czy połączenie ze środowiskiem IT jest bezpieczne i zgodne z normami i przepisami. Wprowadzamy rozwiązania do drukowania z urządzeń mobilnych i organizujemy zarządzanie kolejką wydruku. Nasze metody umożliwiają płynną i bezproblemową integrację z istniejącym środowiskiem informatycznym i siecią, dzięki czemu wdrażanie usług MPS nie dezorganizuje pracy firmy.

3. Automatyzacja i upraszczanie

Migracja procesów zarządzania drukiem i dokumentami na wyższy poziom dojrzałości - w tym także konwersja obiegów bazujących na papierze na procesy w pełni cyfrowe i przemodelowane pod kątem wyższej efektywności - to trzeci etap wdrażania usług MPS nowej generacji. Etap ten, nazywany „automatyzacją i upraszczaniem”, jest najbardziej interesujący z wszystkich trzech. Oferujemy usługi i technologie, dzięki którym automatyzacja procesów staje się czymś więcej niż tylko skanowaniem i cyfryzacją dokumentów papierowych, pozwalając dokonać głębokiej transformacji w sposobie działania firmy.

Rozwiązania MPS

Uznanie w branży

Raport IDC MarketScape na temat usług zarządzania obiegiem dokumentów

Raport agencji Quocirca na temat usług zarządzania drukiem

Analiza agencji InfoTrends

Analizy wdrożeń usług MPS

Firma z branży finansowej ogranicza koszty o 35%

Międzynarodowa szkoła zmierza do rezygnacji z papieru